ROZVOZ JÍDLA ZDARMA

FB supreeme s kasi a zeleninou
Od úterý 17.3. rozvážíme jídla (polední menu a paštiky/rillettes/směsi na pečení) domů nebo do práce. Rozvoz ZDARMA pro  Kolín, Kutnou Horu a okolí. Objednat můžete ZDE s platbou kartou/Gopay. Děkujeme   více

Posilující balíček

Posilte svou imunitu – naservírujeme Vám fresh džus, ovoce, zeleninu a poradíme kam na procházky.  VÍCE více

Fat Brothers

Smesi_male2
Objednejte si u nás pečící směs na chléb, cookies nebo bábovku. Stačí jednoduché přísady a máte upečeno! Fatbrothers.cz         více

Chateau Kotěra je místo, kam se budete rádi a často vracet


Hotel Chateau Kotěra je elegantní boutique hotel s vyhlášenou restaurací, vzdálený necelou hodinu cesty od Prahy v blízkosti malebné Kutné hory. Nachází se v tzv. novém zámku, který postavil slavný český architekt Jan Kotěra v letech 1911 – 1913.

Naše restaurace “s nádechem jihu” vám nabídne kromě stálé nabídky taky sezónní speciality. Můžete si u nás vybrat z 19 pokojů v zámecké budově, zařízených dobovým nábytkem, nebo z dalších 17 moderních pokojů v oranžérii. Nechybí u nás ani masáže, sauna, venkovní bazén, tenis, pétanque nebo další aktivity na míru. V hotelu a rozsáhlém anglickém parku pořádáme různé aktivity s programem pro děti i dospělé, svatby, oslavy, teambuildingy a další akce.

OD 14.3. JE HOTEL S RESTAURACÍ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN

Na plánované akce vyhlásíme náhradné termíny, na případné zaplacené ubytování během uzavření našeho provozu vám po otevření vystavíme dárkový certifikát.

Otevírací doba restaurantu:

Po – So 11:30 – 22:00
Ne 11:30 – 17:00

Otevírací doba hotelu:

nonstop