Hotel

_ITT3059-X2

CHATEAU KOTĚRA

Náš hotel je vzdálen necelou hodinu cesty z Prahy a nachází se v neoklasicistní vile od architekta Jana Kotěry. Vychutnejte si elegantní interiér a klid venkova ve spojení s naším pozorným personálem.

Užijte si u nás romantický víkend, svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní setkání. Pravidelně také pořádáme gurmánské a kulturní akce, nebo zábavné programy pro celou rodinu. Připravované akce najdete ZDE.

Nabízíme vám taky masáže, saunu, tenisový kurt, hřiště na pétanque, venkovní bazén, zapůjčení kol a další aktivity.
Pokud budete mít zájem o další služby – v hotelu nebo v jeho okolí, naše recepce vám ráda pomůže sestavit program podle vašich představ.

IMG_0354-X2 _ITT9089-XL

ARCHITEKTONICKÝ SKVOST

Z původního zařízení vily se zachovala pouze malá část – vybavení kuchyně, servírovací stůl a vestavěná skříň. V Chateau Kotěra se nám ale podařilo shromáždit jedinečnou sbírku designového nábytku, který vznikl přibližně ve stejné době jako náš zámek.

V prostorách zámku a na pokojích můžete obdivovat nábytek od prof. Jana Kotěry nebo jeho studenta Josefa Gočára a dalších významných architektů a umělců působících na začátku 20. století – Adolf Loos, Pavel Janák, Marcel Kamerer, Otto Prutscher, Koloman Moser, Joseph Maria Olbrich, Dušan Jurkovič, Vlastislav Hofman a dalších.

V průčelí zámku se nacházejí 2 sochy v Michelangelovských polohách ztělesňující Hmotu a Ducha od známého sochaře Jana Štursy, který byl jedním ze zakladatelů moderního sochařství. Výmalby v interiéru zámku jsou realizované podle návrhů prof. Jana Kysely.

POKOJE

Můžete si vybrat z 19 pokojů v zámecké budově, které jsme zařídili kubistickým a 
modernistickým nábytkem. Máme pro vás také dalších 17 moderních pokojů v Oranžérii, hned vedle zámecké budovy.
Našich 70 lůžek v obou částech hotelu je už teď připraveno dopřát vám noc jako z pohádky.

Ceny (za noc se snídaní, včetně DPH):

Pokoj oranžerie single use 1940
Pokoj oranžerie double use 2280
Pokoj zámek single use 2370
Pokoj zámek double use 2840
Pokoj zámek single 2070

IMG_3190-X2 IMG_3200-X2 IMG_0669-X2 IMG_0431-X2